Nefes Nefese 7.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Nefes Nefese 7.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Nefes Nefese dizisinin yeni bölümü 19 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Nefes Nefese bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/et8pj

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Rüya, gerçek annesinin kim olduğunu öğrenebilecek mi? Annesine ulaşmak için canını tehlikeye atarak yola çıkan Rüya , kendini bir oyunun içinde bulur. Babası Ayaz Kıran tarafından tutulan sahte annenin tek görevi vardır: Rüya’yı Almanya’ya geri götürmek…

Rüya, annesinin ilk kez görmenin heyecanını yaşarken Yusuf ,Selma’nın yardımıyla kadının geçmişini araştırmaya başlar. Rüya'nın mutluluğuna rağmen Yusuf yavaş yavaş annenin kimliğine ulaşır.

Bu sırada Alacanlara nihayet evdeki hainle ilgili bir bilgi ulaşmış, Salih ve Mercan hainle ilgili bilgi olduğu söylenen CD’yi eve getirmiştir. Şimdi her ikisi de Yusuf'a teslim ettikleri CD’de ne olduğunu öğrenmenin derdindedir.

Attıkları her adımda Atmaca’yı enselerinde hisseden Yasin ve Boran’ın kaçmaktan başka çaresi yoktur. Ancak Boran, Rüya’yı bırakmak istememektedir. Çaresiz kalan Yasin’in yapacağı tek şey vardır: Rüya’dan kurtulmak. Bu sırada sahte anne oyunuyla geçmişin hesabını kapattığını düşünen Atmaca'nın Sultan’la yolları kesişir. Rüya, babasının kendisine oynadığı oyunları anlayacak mı?

4 Yorum Var

 1. cenk

  13 Eylül 2018 - 22:27

  Sultanmi kizin annesi?

  • Anonim

   14 Eylül 2018 - 00:00

   Evet annesi sultan. Ayaz küpe olduğunu soyledi ya küpeleri ben yaptım dedi. Doğumda bir tanesi kadında kalmış Diğerini de Ayaz almış kızına kolye yapmış .Sultan sandığı açınca nazar boncuğu falan kırıldığı zaman kenara düşmüştü küpenin bir tanesi yerde gösterdi ve ayrıca Ayaz yanında çalışan adamı anlatırken doğum esnasıni en sonunda Sultan dedi .

 2. Anonim

  13 Eylül 2018 - 16:20

  Senaryo akmıyor.Bu yüzden de izleyeni sıkıyor,yoruyor.

 3. Hatice

  13 Eylül 2018 - 15:12

  Oofff!!! Bu kadar mı güzel bir fragman olur? Çok iyi…

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. Kısa yorumlar yayınlanmayabilir. Lütfen sadece dizi ve dizideki karakterlerle ilgili yorumlar yapalım. Küfür, hakaret veya argo yazanların IP adresi kara listeye alınır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.