Nefes Nefese 3.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Nefes Nefese 3.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Nefes Nefese dizisinin yeni bölümü 15 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Nefes Nefese bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/mplij

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Rüya'ya karşılık babasını kurtarmak için anlaşan Yusuf'u evde kötü bir sürpriz beklemektedir: Rüya onu hapsettiği odanın kapısını açmış ve evden kaçmıştır.

Takas için söz verdiği saate kadar Rüya'yı bulmak zorunda olan Yusuf yollara düşer. Antakya'yı karış karış arayıp Rüya'yı bulacaktır.

Bu arada Rüya Suriye'deki Boran'a ulaşmış, annesini bulabilmek için kaçak bir arabayla karşıya geçmek için sözleşmiştir.

Rüya ve Yusuf arasında zamana karşı bir yarış başlar: Yusuf Rüya Suriye'ye geçmeden onu yakalamalı, takasa götürmelidir. Rüya'nın hapis tutulduğu odaya gelip anahtarı kapının üzerinde bulan Alacanların evinde herkes birbirine aynı soruyu sorar: Anahtarı Rüya'ya kim verdi? Alacan ailesi evdeki haini ararken, apar topar Antakya'ya gelen Atmaca ise zümrütü alan ikinci kızın, Antakya'da olduğunu bilmediği kendi kızı Rüya'nın peşindedir.

Rüya peşindeki Yusuf ve Atmaca'yı atlatıp Suriye'ye geçebilecek mi? Yusuf Rüya'yı yakalayıp takasa götürebilecek mi? Babasının hayatına karşılık anlaştığı gibi, Rüya'yı Suriye'ye, ölüme teslim edebilecek mi?

3 Yorum Var

 1. anonim

  15 Ağustos 2018 - 22:05

  Çok kısır bir konusu var yürümez bu dizi

 2. anonim

  11 Ağustos 2018 - 20:42

  Başrol oyuncuları hiç beğenmiyorum seyrettim konusunu hele hiç beğenmedim

 3. Anonim

  9 Ağustos 2018 - 18:26

  Ben nefes nefese dizisini çok beyendim ve ailecek izliyoruz en çok beyendigim karakterler Yusuf ve Rüyam oldu çünkü gerçekçi oynuyorlar tabi hepsi gercekci ama ben Yusuf la Ruya yi beyeniyorum inşallah Yusuf Rüya yı düşmanların eline vermez hem babasını kurtarır hem de Rüya annesini bulur gelecek bölümlerde bol şans diliyorum işlerinizi yolunda gitsin inşallah bol bol bölümler yayimlarsiniz inşallah sizi çok seviyorum bol şans

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.